czwartek, 24 września 2009
Ulubiona książka z dzieciństwa
Portal Allegro wspólnie z wydawnictwem Dwie Siostry zorganizował świetny konkurs - należy zagłosować na swoją ulubioną książkę z dzieciństwa, a wydawnictwo, w serii Mistrzowie Ilustracji, wyda pozycję, która uzyska największą ilość głosów. 

Więcej szczegółów TUTAJ

Zachęcam do wzięcia udziału (TUTAJ), może dzięki temu książkę, którą kochaliśmy w dzieciństwie, będą mogły przeczytać również nasze dzieci :)

Moje typy to:

1. Przez różową szybkę, Ewa Szelburg-Zarembina, il. J.M. Szancer
2. Nazywam się Muszelka, Holly Bourne, il. J.M. Szancer
3. Nils Paluszek, Astrid Lindgren, il. H. Czajkowska

A Wasze?
środa, 07 stycznia 2009
Nie wierzę własnym oczom!
W końcu ktoś zabrał się za moją ukochaną parę skandynawskich autorów kryminałów - Pera Wahloo i Maj Sjowall. Amber przetłumaczył kolejną ich powieść - kilka z nich wydano przed wielu, wielu laty - dostałam je na allegro. Wszystkie (chyba) opisywałam na blogu.
Bardzo się cieszę, bo to świetne kryminały :D 

KLIK KLIK
wtorek, 02 grudnia 2008
Jestem naiwna
Po przeczytaniu tego KLIK KLIK doznałam szoku...

Chcę, tak jak większość dumnych rodziców, pokazać swoje dziecko, "pochwalić" się nim i zamieszczam w necie jego zdjęcia. Nie przyszło mi do głowy, że ktoś może to wykorzystać w tak ohydny sposób. Moje obrzydzenie do tych ludzi nie ma granic. Zboczone, zwyrodniałe i chore jednostki.

Aby uniknąć jakiejkolwiek możliwości bycia celem tych psycholi, skasowałam zdjęcia Amelki z otwartego bloga (wczorajsze też za parę dni zniknie), zamknęłam profil na naszej-klasie, skasowałam większość zdjęć z bobasów.pl i utajniłam te na flikrze.

Jestem zniesmaczona i zszokowana. Moja wiara w ludzi została poważnie zachwiana.

wtorek, 25 listopada 2008
Dla Neli
Potrzebna jest pomoc. Dla chorej Neli, której kosztowna operacja umożliwi normalne życie. Jeśli chcielibyście przeczytać o niej więcej, kliknijcie TUTAJ

Kilka dni temu ruszyła aukcja charytatywna, z której zyski zostaną przekazane na rzecz Neli. Jeśli chcielibyście wspomóc akcję kupując jakiś drobiazg, kliknijcie TUTAJ

Każda forma pomocy jest cenna. 
wtorek, 28 października 2008
Ratuj maluchy!
Ja się dołączam, a Wy? 

wtorek, 17 czerwca 2008
Organizacyjnie
Pojawił się nowy bajer pod moimi zakładkami: możliwość czatowania ze mną bez konieczności posiadania konta na gmailu. Jeśli będziecie mieli ochotę - zapraszam :)

Acha, właśnie spojrzałam w kalendarz - w niedzielę minęły 3 lata od chwili powstania tego bloga :D Świętujemy? Szampan już się chłodzi. Zaraz przygotuję jakieś zakąski. Przydałyby się jakieś dekoracje i music...


poniedziałek, 09 czerwca 2008
Fryzury na topie
Ja bym chciała zająca, a WY? ;D

KLIK KLIK
poniedziałek, 28 kwietnia 2008
Najpiękniejsze słowo świata
KLIK KLIK

Filiżanka lepsza ;)


piątek, 18 kwietnia 2008
Odlew ciążowego brzucha
Grzebię w necie w poszukiwaniu informacji i inspiracji przy urządzaniu pokoju dla dziecka i znajduję przypadkiem coś takiego: KLIK KLIK

Hm... dosyć dziwne...

Nie uważacie, że dziecko jest dostatecznie fajną pamiątką po ciąży? ;D
czwartek, 13 marca 2008
Komentarze z 2005 roku
Dostałam dziś prawie 900 maili z powiadomieniami o komentarzach do moich blogowych wpisów. Z tym, że są to komentarze dodawane przez was w 2005 roku!
O co tu chodzi? Ktoś miał coś podobnego? Nowa poczta gazetowa coś knoci?

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11